21 бер. 2019

"Ми проти булінгу"

Інфрмаційні листівки "Стоп Булінг"
11 бер. 2019

Флеш моб до 205 річниці від дня народження Шевченка

Наш НВК взяв участь у святкуванні 205-ї річниці від дня народження Шевченка. Учні 1 - 4 класів та вчителі читали поезію "Мені тринадцятий минало..."
21 лют. 2019

Міжнародний День рідної мови

У НВК ми відзначили Міжнародний День рідної мови.
20 лют. 2019

День Героїв Небесної Сотні

«Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»
22 січ. 2019

"День Соборності України"

22 січня ми , як і кожного року, святкуємо День Соборності. Свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.
22 груд. 2018

Дитячий ранок до Нового року «Казка стукає в віконце»

У НВК відбувся дитячий ранок до Нового року. Учні та вихованці розповідали вірші, співали пісні, танцювали танці і за це одержали солодкі подаруночки.
19 груд. 2018

"Любий, отче Миколаю, ти до нас прийди із раю"

Учні та вихованці НВК завітали у храм Пресвятої Трійці, де співали пісні і розказували вірші нашому чудотворцю Миколаю. За це отримали в подарунок солодощі.
7 груд. 2018

Проект "Здійни мрію" телеканалу 1+1

На сьогоднішній день є багато хворих діток. Під час зимових свят, у дні радості, подарунків і чар вони будуть перебувати у лікарні. Тому у нашому НВК педагоги і учні приєдналися до проекту "Здійсни мрію" телеканал 1+1, провели спільний урок, на якому розповіли учням історію хворих діток і для них намалювали малюночки.
23 лист. 2018

Виховний захід «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України»

Пройшли роки, а трагедія 1933 року все одно хвилює серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.......
12 лист. 2018

1 клас НУШ

Продовжується забезпечення учнів 1 класу НУШ дидактичними матеріалами.