ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ З ШКОЛЯРАМИ ТА ВИХОВАНЦЯМИ

для учнів 1-4 класів: «Це наше і це твоє»;

01.09.

вчителі

2.     Тиждень  святкування 25-ї річниці незалежності України.

01.09. – 09.09.

Вчителі, вихователі

3.  Організувати заходи по відзначенню :

- 160 - ої річниці від дня народження І.Я.Франка                                          27.09.

-  150 - ої річниці від дня народження М.Грушевського (1866-1934), першого президента УНР  –                                                                                            29.09.

4.    Відзначити в НВК :

- День підприємця –                                                                        04.09.

- Міжнародний день грамотності –                                                          08.09.

-  День фізичної культури і спорту –                                                       10.09.

- Міжнародний день миру –                                                           21.09.

- Міжнародний день музики –                                                                  01.10.

- Міжнародний день людей похилого віку –                                 01.10.

- День працівників освіти –                                                              02.10.

- Всесвітній день вчителя –                                                              05.10.

- День захисника України, День Українського козацтва                   14.10.

вересень  - жовтень

Вчителі, вихователі

5. Організувати участь учнів 1-4 класів у районній грі-подорожі «Галичаночка».

протягом року

Вчителі

6. Відзначити в НВК день народження українського композитора Д.Січинського, уродженця с. Клювинці.

02.10.

7. Відзначити в НВК:

- тиждень правових знань і правової культури                                            жовтень

- День української  писемності  та  мови                                                            09.11.

- Міжнародний день толерантності                                                                         16.11.

- Всесвітній день дитини                                                                                   20.11.

- День Гідності та Свободи                                                                            21.11.

- День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій . Всеукраїнська акція «Засвіти свічку».

26.11.

8. Організувати в НВК:

-  святкування 25 – ої  річниці (1991р.) з дня проведення референдуму про підтвердження   Незалежності України                                                       01.12.

-   Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Провести заходи по профілактиці захворювання                                                                                                             01 .12.

-  День Збройних Сил України                                                                       06.12.

-  День Святого апостола Андрія Первозваного                                          13.12.

-  День Святого Миколая Чудотворця                                                             19.12.

Вчителі, вихователі

9. Провести в НВК виставку – конкурс «Замість ялинки – зимовий букет».

грудень

Вчителі, вихователі

10. Організувати в НВК святкування Нового року.

28 – 30.12.

Вчителі, вихователі

11. Організувати в НВК святкування Різдвяних свят, новорічні дійства, посівання.

січень

Вчителі, вихователі

12. Провести  в НВК  заходи, присвячені :

- річниці  з дня  проголошення державності й соборності України                22.01.

-  дню  народження Івана Пулюя (1845 - 1918), уродженця смт. Гримайлів -02.02.

Вчителі, вихователі

13. Провести в  НВК заходи присвяченні:

- святкуванню Стрітення Господнього                                                               15.02.

- Дню Героїв Небесної Сотні                                                                               20.02.

- 136 – ій річниці з дня народження Лесі Українки ( 1871-1903)                     25.02.

- День пам'яті та примирення                                                                              08.03.

Вчителі, вихователі

14. Відзначити в НВК  87-у річницю з дня народження української поетеси Ліни Костенко (1930).

19.03.

Вчителі, вихователі

15.  Відзначити в НВК Всесвітній день Землі.

22.04.

Вчителі, вихователі

16. Організувати  в НВК проведення  місячника правової  інформації і пропаганди правових знань.

квітень

17. Провести заходи по відзначенню річниці з дня Чорнобильської трагедії

26.04.

Вчителі, вихователі

18.Організувати в НВК святкування Великодніх свят, вивчення великодніх гаївок.

квітень

19. Відзначити  в НВК :

- річницю перемоги у ІІ Світовій війні                                                           09.05.

- день Матері                                                                              друга неділя травня

- Міжнародний  день захисту  дітей                                                                 01.06.

Вчителі, вихователі

20. Учням та педагогічним працівникам НВК  взяти участь у Всеукраїнських  туристсько – краєзнавчих розвідках,  експедиціях, конкурсах, екскурсійних маршрутах:

- «Моя Батьківщина-Україна»;

- «Посади  калину»;

- «Мій рідний край»

протягом року

Вчителі, вихователі

21. Підготувати і провести заходи по відзначенню Дня Конституції України.

червень