9 лист. 2018

День української мови та писемності

Сьогодні, у рамках заходів до дня української мови та писемності,у НВК було проведено відкриту виховну годину "Рідна мова це музика душі людської".
9 лист. 2018

XІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Сьогодні, у рамках заходів НВК присвячених дню української мови та писемності, було проведено І етап "XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика". Участь взяли учні 3- 4 - их класів.
14 жовт. 2018

День українського козацтва

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. З нагоди цього свята учнями 1-4 - их класів та педагогами НВК було проведено спортивні змагання.
10 жовт. 2018

Наш оновлений 1 клас НУШ

Учні 1 класу НУШ навчаються за новими партами з новими підручниками.
5 жовт. 2018

У НВК відбулося святкування Дня вчителя.

Учні і вихованці привітали педагогів із їхнім професійним святом.
4 жовт. 2018

"Людина починається з добра"

У НВК проведено виховну годину до 100- річчя від дня народження Василя Сухомлинського.
27 вер. 2018

"День дошкільника"

Шановні колеги, працівники дошкільних навчальних закладів вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти!
1 вер. 2018

"Перший дзвоник пролунав"

Діти, їх батьки та вчителі нашого НВК відсвяткували Перше вересня – початок нового навчального року.
15 черв. 2018

"Прощавай дитячий садок"

У НВК відбулося свято прощання вихованців із дитячим садком.
5 черв. 2018

Профілактична бесіда з учнями НВК

05.06.2018 р. у навчально- виховному коплексі спільно з органами місцевого самоврядування, батьками, учнями, педагогічними працівниками та ДОП Гусятинського відділу поліції старшим сержантом Пасічником А.Т. проведено профілактичну бесіду, щодо недопущення протиправних намагань , вчинених кримінальних чи адміністративних правопорушень з учнями НВК та відповільність батьків за протиправні вчинки своїх неповнолітніх дітей.