Історія школи

Загальноосвітня школа І ступеня с.Оленівка заснована у 1969 році. За роки свого існування вона стала справжнім освітнім, соціальним та культурним осередком села. Проходять роки, змінюються педагогічні та учнівські колективи, але залишається назавжди любов та затишок у школі.

Як навчально-виховний комплекс, "Школа-сад І ступеня" працює з 1985 року. Він об'єднує вихователів дитячого садка і вчителів початкової школи, методичні структури дошкільного виховання і початкової освіти. Інтеграція їх педагогічної діяльності спрямована на вивчення і врахування у роботі індивідуальних і вікових особливостей дошкільників і молодших школярів, на забезпечення кожному вихованцю умов для розкриття і задоволення актуальних потреб особистості.